Mudelite kasutamine

Mudelite tavakasutusel õpilaste tulemusi ei salvestata. Selleks, et õpilased töötaksid kindla mudelivariandiga ning nende tulemusi saaks pärast vaadata, tuleb õpetajal end eelnevalt registreerida. Seepeale avaneb õpetajale eraldi keskkond, milles saab määrata igale klassile sobiva mudeli ja ülesandevariandi. Valikuga seostub unikaalne kood, mille õpilased sisestavad õpikeskkonda sisenedes. Taolise kasutusega salvestatakse õpilaste kõik toimingud ja täiendavate küsimuste vastused ning hilisemal sisenemisel õpetajakeskkonda on võimalik neid analüüsida ja hinnata. Seejuures näeb iga õpetaja vaid oma õpilaste tulemusi – turvalisuse kaalutlustel teistele andmetele juurdepääs puudub.

Õpetajakeskkonnas saab ka täiendavat informatsiooni mudelite sisu ning õpilastele esitatavate ülesannete ja küsimuste osas.

NB! Õpetaja registreerumisel esitatud andmed peavad kontrollimisel vastama tegelikkusele. Seega pole õpetajana mittetöötavatele isikutele registreerumine lubatud ning administraatoril on õigus need tühistada.
    Kui soovite vaadata vaid ühe klassi tulemusi, siis sisestage lisaks kasutajanimele ja paroolile ka vastava klassi kood – vastasel korral jätke koodi kast tühjaks.

Kasutajanimi:
Parool:
Kood:

Esmakordsel kasutamisel tuleb eelnevalt registreeruda: