Noor teadlane 2011

Kes võistlusel osalevad?
Järgnevalt on esitatud võistlusele "Noor teadlane 2011" registreeritud võistkondade nimekirjad võistlusklassiti.

LÕPLIKUD TULEMUSED SEISUGA 23.05! Vaatamiseks vajutage siia

6.-7. klassi võistkonnad

1. ItaRokib (Viimsi Keskkool ): Laura-Marie Linholm, Liisbet Pakosta

2. Doodle Jump (Viimsi Keskkool): Kristjan Henry Kaljurand, Karl-Erik Lõhms

3. Mandariinid (Nõo Põhikool): Anu Adamson, Kerlin Lehtla

4. Valge Vesiroos (Kuressaare Vanalinna Kool): Hanna Keidong, Kristiina Pilden

5. M.M.K (Tartu Kesklinna Kool): Mati-Markus Kullamäe, Jessika Uleksin

6. s1c2i3m4m5yi6 (Ahja Keskkool): Gregor Jürgenson, Jagnar Jürgenson

7. Lehed (Nõo Põhikool): Veronika Lehesaar, Relika Lehesaar

8. lendorav (Tartu Karlova Gümnaasium): Karl Pütsepp, Rasmus Tensing

9. KillerBunny (Tallinna 21.Kool): Rauno Põld, Joonas Oja

10. Rohukonn (Elva Gümnaasium): Pille-Riin Järv, Marianne Järv

11. frantic (Viimsi Keskkool): Cätlyn Keernik, Marilyn Keernik

12. M&S (Jõgeva Gümnaasium/Jõgeva Ühisgümnaasium): Mirjam Võsaste, Sandra Võsaste

13. loodus lapsed (Viimsi Keskkool): Sandra Ruul, Kaisa Lepik

14. MG (Viimsi Keskkool): Gertrud Vahtra, Maris Alev

15. STREET4LIFE (Viimsi Keskkool): Oliver-Gerd Vald, Kaspar Haiba

16. K&R (Uhtna Põhikool): Käti Ilmjärv, Raimo Holm

17. Geniaalsed Geeniused (Uhtna Põhikool): Kersti Männiste, Kristiina Tikerberi

18. Koprad (Uhtna Põhikool): Marite Liima, Silver Toom

19. N.D. (Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium): Nika Karabelskaja, Dmitrii Sushko

20. komeet (Viimsi Keskool): Brigitta Rosin, Gro Õitspuu

21. lets play (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium): Laura Laas, Marleen Seemann

22. Aatomimolekulid (Viimsi Kool/Gustav Adolfi Gümnaasium): Isabel Kärtner, Karmen Kikas

23. A.A. (Rakvere Reaalgümnaasium): Anett Lessuk, Anni Kasikov

24. Küpsis (Viimsi Keskkool): Elis-Eleri Einamäe, Katriin Koljal

25. Copper Owl (Tallinna Prantsuse Lütseum): Annaleena Vaher, Mati Lepikson

26. TuLi (Antsla Gümnaasium): Tuule Müürsepp, Liisa Anier

27. _:Green-Weed:_ (Tallinna 21. Kool): Egert Metsandi, Mark Vaino

28. RohelineMandariin (Tallinna 21.Kool): Annabel Rämmal, Carolyn Vill

29. AJÐK (Narva Humanitaargümnaasium): Arseni Krutikov, Jana Ðtšerbakova

30. MV team (Narva Humanitaargümnaasium): Timur Valitov, Anna Malõševa

31. NIMI PUUDUB (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium): Matio Ansip, Oskar Tuvike

32. SUKSUD (Rakvere Gümnaasium): Laura Kallas, Jüri Kaarel Runnel

33. koolikott (Rakvere Reaalgümnaasium): Hendrik Eerikson, Tanel Kärvet

34. Reaal 7 (Tallinna Reaalkool): Johannes Mooste, Karl-Armand Kaber

35. cs (Viljandi Paalalinna Gümnaasium): Rait Rimmel, Lauri Pent

36. abeta (Tartu Kivilinna Gümnaasium): Eveli Pärli, Annabel Mäeste

37. Grex ja Siim (Nõo Põhikool): Gregor Mikhail Ivanov, Siim Oja

38. Crick (Narva Humanitaargümnaasium): Kirill Aleksandrov, Kirill Rodionov

39. Liisa&Laura (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium): Laura Perm, Liisa Saariste

40. Mustad-Pantrid (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium): Kärt Tallinn, Kristiina Kõiv

41. KollanePäike (Helme SIK): Liina-Liis Liiving, Helina Kohl

42. AjuGeeniused (Tartu Karlova Gümnaasium): Johannes Vilu, Simon Pettai

43. Candy-Shop (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium): Raili Laas, Enely Elblaus

44. NASA (Koonga Põhikool): Mart Mägi, Kevin Pool

45. õnneseened (Koonga Põhikool): Iris Ojasoo, Kadi Tamsalu

46. Lepatriinud2 (Paistu Kool): Greete Leppik, Epp-Sandra Satsmann

47. Teadlaste oskused (Viljandi Paalalinna Gümnaasium): Kertu Kaarmäe, Merilin Kahu

48. NoorNoor (Rakvere Reaalgümnaasium): Raili Essaul, Eleri Etverk

49. RRG323 (Rakvere Reaalgümnaasium): Mari-Ann Ploompuu, Renita Rasmann

50. Ei tea (Koonga Põhikool): Andri Annerviek, Siim Peters

51. Riga väntvõll (Koonga Põhikool): Siim Siimer, Jaan Viljak

52. Radioactive (Vastse-Kuuste Kool): Leon Saarmets, Omar Jaar

53. tupsud (Tartu Kivilinna Gümnaasium): Keili Rohtla, Meisi Meisis

54. kuldnokad (Tartu Kivilinna Gümnaasium): Karyta Varkel, Helina Kivi

55. Valtukad! (Valtu Põhikool): Martin Lapin, Markus Satsi

56. Kaidid (Valtu Põhikool): Kaidi Laup, Kaidi Baikov

57. Prima (Narva Humanitaargümnaasium): Alina Fomitšova, Arina Tekanina

58. Loodussõbrad (Kohila Gümnaasium): Esper Ernits, Karmen Mereküla

59. linnutee (Viimsi Keskkool): Birgit Võsujalg, Janette Marie Roosinupp

60. Öökullid (Rakvere Reaalgümnaasium/Rakvere Gümnaasium): Hannes Eiber, Killu Marie Kell

61. FC Barcelona (Tallinna Sikupilli Keskool): Rait Virkebau, Rauno Müür

62. Burgerid (Tallinna Sikupilli Keskool): Kariina Kruglova, Meeri Nurk

63. SuperSheeps (Tallinna Sikupilli Keskool): Erik Kikas, Erik Tsalko

64. salatoimikud (Tallinna Sikupilli Keskool): Marion Västrik, Janar Pender

65. Kapsas (Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium): Mihkel Lippo, Karl Sarapuu

8.-9. klassi võistkonnad

1. sinililled2 (Kohila Gümnaasium): Laura Ojavee, Mariliis Karro

2. Guardiolaa (Kohila Gümnaasium): Marianne Äkke, Elina Libek

3. Turbolehm Uues Kuues (Värska Gümnaasium): Ruti Kirikmäe, Peeter Sepp

4. Geenius & Filosoof (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium): Kaspar Koolmeister, Mihkel Puusepp

5. Must Valge (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium): Liina Seppa, Kaisa Põhako

6. Pleurokokk (Viimsi Keskkool): Kristin Västra, Brigitta-Robin Raudne

7. huvilised (Viimsi Keskkool): Kristian Raus, Kaisa Junninen

8. Eksperiment (Viimsi Keskkool): Oliver Keller, Carl Mattias Räägel

9. RnD (Viljandi Paalalinna Gümnaasium): Mikk Mihkel Vaabel, Kuldar Koemets

10. hekimauvumilivuamani (Gustav Adolfi Gümnaasium): Merilin Raudna, Katrin Meschin

11. Täpi (Gustav Adolfi Gümnaasium): Karolin Pihlak, Maria Jõgi

12. RKMP (Viljandi Paalalinna Gümnaasium): Risto Kaljurand, Mikk Pokk

13. Geliina (Tallinna Reaalkool/Gustav Adolfi Gümnaasium): Gerli Krjukov, Liina Nõmm

14. Ruut (Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium): Anna-Liisa Ruut, Martin Ruut

15. särjed (Nõo Põhikool): Helli-Tiiu Särg, Hain Särg

16. feiligeenid (Noarootsi Kool): Sigrid Ojavee, Ingrid Tamberg

17. LMRL (Viimsi Keskkool): Mikk Laanes, Lauri Randma

18. geeniused123 (August Kitzbergi nimeline Gümnaasium): Henna-Pirjo Karu, Birgit Kruuse

19. KRKL (Tallinna Tehnikagümnaasium): Katrin Lillemäe, Kristiin Raudsepp

20. MILG (Rakvere Gümnaasium): Maret Laheveer, Irina Guljavina

21. Kidz of Science (Tartu Kommertsgümnaasium): Kaisa Sander, Karmel Kristin Einberg

22. Pehmikud (Märjamaa Gümnaasium): Jaanika Kuuspalu, Marju Puk

23. Pool maakaarti (Suure-Jaani Gümnaasium): Kadri Johanson, Anu Kookla

24. The SUN (Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium): Nikita Kirienko, Daria Balina

25. Kuubikud (Tallinna 21.kool): Greete-Johanna Froš, Kristel Kruus

26. Biokunstnikud (Tartu Kunstigümnaasium): Susanna Laan, Karoliina Sikkal

27. MjaT (Märjamaa Gümnaasium): Triin Toimetaja, Marin Jors

28. NERDS (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium): Silver Kaasik, Hans Ilves

29. Smart kids (Tartu Kommertsgümnaasium): Kristofer Sven Kliimand, Kristi Plank

30. Hansson & Alnek (Tartu Kommertsgümnaasium): Hans-Kristjan Hansson, Karl Martin Alnek

31. Rohelised tartlased (Tartu Kommertsgümnaasium): Kristo Kontro, Eva-Kristina Maaring

32. Metsakuklased (Tallinna 21. Keskkool): Martin Nigola, Caius Miller

33. S ja D (Uhtna Põhikool): Dagne Pikki, Sigrid Salujärv

34. Magemehed (Tartu Kommertsgümnaasium): Kaarel Kalda, Rasmus Lõhmus

35. Pingviinid (Vinni-Pajusti Gümnaasium): Linda Freienthal, Raili Hahndorf

36. Prillipapa number kolm (Antsla Gümnaasium): Mari Liis Leppoja, Egely Pruuli

37. Pätud (Antsla Gümnaasium): Eliis Riivik, Sandra Zimmermann

38. Päikesepreilid (Vinni-Pajusti Gümnaasium): Karolin Vahtramäe, Nancy Põlluste

39. Kevade (Kernu Põhikool): Annika Liiv, Kristel Roop

40. Kerty & Kristel (Tartu Kommertsgümnaasium): Kerty Sirman, Kristel Kruusmägi

41. viktoriin (Põlva Ühisgümnaasium): Sigrid Raudsepp, Monica Sasi

42. OnlyFTW (Viljandi Paalalinna Gümnaasium): Marilin Sepp, Sander Randaru

43. Pink Panter (Vinni-Pajusti Gümnaasium): Teet Ottin, Birgit Bamberg

44. ER (Rakvere Gümnaasium): Rahel Kallas, Elis Liblik

45. Chuck Norris lööb jälle (Tartu Kesklinna Kool): Taaniel Levin, Keith Štšeglov

46. TuLi (Antsla Gümnaasium): Tuule Müürsepp, Liisa Anier

47. Queen (Kuressaare Vanalinna Kool): Riin Lepik, Ilona Vapper

48. SigaLaheMees (Tartu Kesklinna Kool): Kerli Sikk, Aule Kärak

49. Issver (Kärdla Ühisgümnaasium): Kelian Kuusküll, Kerit Kuusküll

50. HARAKKULJUS (Tallinna 32. Keskkool): Saskia Güsson, Sandra Güsson

51. Roboahv (Jõgeva Ühisgümnaasium): Marger Krumm, Ivor Piir

52. vasja (Lihula Gümnaasium): Remo Oosim, Renee Pärnpuu

53. BreakForever (Voore Põhikool): Kristo Neerot, Ardo Must

54. A.L,E.K (Voore põhikool): Angela Leht, Egle Kattel

55. Tiigrid (Voore Põhikool): Kertu Kaasik, Jaana Kirss

56. Kaamel2Küüru (Lihula Gümnaasium): Maarja Jalakas, Karin Mänd

57. Kapsas (Tartu Kunstigümnaasium): Kerttu Sarapuu, Kerli Raudsepp

58. Lendurid (Voore Põhikool): Elina Reili, Karmo Orav

59. Põlvakad (Põlva Ühisgümnaasium): Karmen Tigas, Eliis Vana

60. krokodilli2pisarat (Lihula Gümnaasium): Reneda Viherpuu, Kaisa Esko

61. Hüperkummik (Tootsi Põhikool): Kairi Janson, Heleri All

62. TSK (Tallinna Sikupilli Keskkool): Annabel Kongas, Helen Erg

63. Roheline Energia (Tallinna 21.Kool): Artur Usk, Kaspar Tammjärv

64. weed (Lihula Gümnaasium): Anett Koitsaar, Kaur Kumer

65. meie1323 (Lihula Gümnaasium): Pearu Raavel, Margus Indres

66. niisama (Lihula Gümnaasium): Kaupo Engel. Kaspar Kaisel

67. ühe kandi poisid! (Lihula Gümnaasium): Raigo Kasu, Ringo Kalm

68. sampo (Lihula Gümnaasium): Cardo Jurs, Katariina Peksar

69. biofriigid (Lihula Gümnaasium): Jarno Põhja, Kevin Joa

70. M&E (Põlva Ühisgümnaasium): Maarja Suvi, Eleriin Aalde

71. OÜ nälg ja võlg (Tartu Kesklinna Kool): Maarika Vask, Kertu Virronen

72. Ainika ja Veiko (Paide Ühisgümnaasium): Ainika Adamson, Veiko Lillipuu

73. Counter-terrorists (Tartu Kesklinna Kool): Merily Paales, Helena Vaikre

74. maabellu (Tartu Kesklinna Kool): Maarja Enumäe, Annabel Luuk

75. õunakeedis (Koonga Põhikool): Marelle Minn, Kimmo Kuru

76. Looduslikud Tüübid (Koonga Põhikool): Liina Mäesepp, Merle Kappak

77. Ribonukleiinhape (Saku Gümnaasium): Liisi Raudväli, Mirjam Henno

78. ok (Tartu Kesklinna Kool): Elery Vilja, Margarete Pruus

79. 24 (Tallinna 21.Kool Liisa): Aavik Kristiina, Taukul

80. Sunshine (Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium): Kadi Eller, Marianne Must

81. Ruldo (Tallinna 21.Kool): Aldo Alliksaar, Ruudi Vinter

82. tipsu (Lihula Gümnaasium):Liis Õunapuu, Nele Smõtškov

83. Mini Me & Big Me (Lihula Gümnaasium): Sander Kais, Markus Pastjan

84. MJ (Lihula Gümnaasium): Jaanika Teppan, Margit Grencštein

85. Pointless (Lihula Gümnaasium): Joonas Kaskmäe, Aimar Mänd

86. kõigelahedamad (Lihula Gümnaasium): Gerda Oad, Meriliis Ojamäe

87. lilleneiud (Lihula Gümnaasium): Kätlyn Kleinod, Carolin Kurnim

88. jänes2kõrva (Lihula Gümnaasium): Grete-Mai Bauvald, Geithi Rammul

89. Tiigrihüpe (Lihula Gümnaasium): Kuldar Veek, Carl Vinkel

90. bioloogid54 (Lihula Gümnaasium): Rain Kruusel, Marius Roos

91. rotilõks002 (Lihula Gümnaasium): Kert Pääbo, Juhan Sepp

92. Fisherman22 (Koonga Põhikool): Siim Ubakivi, Gen Annuk

93. Kirjaklamber (Vanalinna Hariduskolleegium): Karoliine-Lisette Kõiv, Helena Rummo

94. Valtu 8klass (Valtu Põhikool): Sander Lukas, Markus Allikmäe

95. S&V (Valtu Põhikool): Sigrit Lohk, Villem Lohk

96. maimu (Tallinna Sikupilli Keskkool): Canny Tamberg, Meribel Koogas

97. Roosad (Tallinna Sikupilli Keskkool): Laila Antonova, Silvia Ala

98. Awesome (Pärnu Koidula Gümnaasium): Kelly Sepp, Kirsi Mozessov

99. Banaanisamsa (Vanalinna Hariduskolleegium): Gertrud Järvsoo, Marie Laas

100. loogeline loogika (Gustav Adolfi Gümnaasium): Stina Aava, Kristiina Uusna

101. märjamaa (Märjamaa Gümnaasium): Erki Nõmm, Alari Tänav

102. Lillemürk 8Tallinna Tehnikagümnaasium): Merilin Laud, Anne Mari Hansaar

103. Elva Geeniused (Elva Gümnaasium): Omari Loid, Mirjam Linn

104. Wast (Carl Robert Jakobsoni nimeline Gümnaasium): Andres Anissimov, Tauri Tamme

105. Friends In London (Tallinna Tehnikagümnaasium): Maria Irena Mutso, Kärt Mättikas